Dziękujemy :)

Kolejny rok szkolny pomału dobiega końca – dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i dobrą współpracę.

Mimo trudnego czasu, przy wsparciu Powiatu Białostockiego, nasza Placówka mogła dalej się rozwijać, a przez to wzbogacać swoją ofertę. W roku szkolnym 2020/2021 umożliwiliśmy dzieciom i młodzieży korzystanie z bezpłatnej neuroterapii EEG-BIOFEEDBACK, terapii ręki oraz terapii rodzinnej. W dalszym ciągu bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się terapia indywidualna, konsultacje,  terapia metodą  Integracji Sensorycznej oraz grupy treningowe z zakresu umiejętności społecznej. Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci w trakcie przygotowań  jest gabinet treningu uwagi słuchowej metodą prof. A.A. Tomatisa.

Kierując się dobrem podopiecznych podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział  w szkoleniach, studiach podyplomowych. Nasza placówka została doposażona w narzędzia diagnostyczne zgodne z najnowszymi standardami diagnozy psychologiczno-pedagogicznej.

Serdecznie dziękujemy Dzieciom, Rodzicom, Nauczycielom, instytucjom działającym na rzecz dzieci, młodzieży i ich rodzin oraz Starostwu Powiatowemu w Białostocku wraz z Zarządem Powiatu Białostockiego .

Aneta Waszkiewicz

p.o. dyrektora

wraz z Pracownikami

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*